
Różany płyn odświeżająco - nawilżający do twarzy jest środkiem upiększającym skórę.
Plusy:
- odświeża i koi skórę,
- delikatnie nawilża,
- nie pozostawia lepkiej warstwy,
- wygodne opakowanie z atomizerem,
- pachnie bardzo delikatnie i naturalnie,
- jest przeznaczony do cery suchej, ja posiadam mieszaną i dla mnie jest idealny,
- wydajny: używam go już 2 miesiące i jeszcze na trochę wystarczy.
Minusy:
- w zasadzie brak.
Używam go jako tonik, dwa razy dziennie oraz jako dodatek do maseczki z glinki.
Na początku bałam się zapachu (nie znoszę kosmetyków o zapachu różanym) ale zapach jest bardzo delikatny i zupełnie nie przeszkadza. Kolor lekko różowy. Jestem nim zachwycona i nie szukam już innych.
Skład: Aqua, Rosa damascena Flower Water, Glycerin, Panthenol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Cytric Acid, Phenoxyethanol(and)Ethylhexylglycerin, Aniba Rosaedora, linalool, C.I.16255.
Składniki naturalne: aromatyczna woda różana (20%), olejek z drzewka różanego, czysty miód lipowy, ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, bogaty w witaminę C.
Pojemność: 200 ml
Cena: 12,50 zł / ja zapłaciłam 15 zł

0 komentarze:
Prześlij komentarz