Płyn micelarny BeBeauty z Biedronki
Jakiś czas temu huczało w blogosferze o wycofywaniu płynu micelarnego z Biedronki. Tak się jednak nie stało. Niektóre z Was zrobiły zapasy inne nie, niektóre pokochały, inne nie. I dobrze :P
Dla tych z Was, które tego micela pokochały, świetna informacja, otóż od 30.01.2014 w Biedronce będzie można kupić dużą butlę tego płynu 400 ml, w świetnej cenie 7,99 zł z katalogu "Piękne Walentynki".
| katalog: "Piękne Walentynki" |
| katalog: "Piękne Walentynki" |
Zadowolone ? Zrobicie zapasy ?

0 komentarze:
Prześlij komentarz